Jak zamówić u nas album na wieczór panieński?

Jak zamówić u nas album na wieczór panieński?

W tym roku album na wieczór panieński to oprócz albumu urodzinowego ten typ albumu, o który pytacie chyba najczęściej. I to mnie- ich wykonawczynię- niezwykle cieszy, bo bardzo lubię je robić:) Pewnie dlatego, że są takie kobiece i różnorodne– czasami pastelowe, czasami w mocnych kolorach i “z pazurem”. Różne, bo i dziewczyny, które je dostają są różne. 

Ponieważ piszecie do nas sporo maili w sprawie albumów  panieńskich, a ich zamówienie jeszcze jest dodatkowo skomplikowane, gdyż zazwyczaj składa się na nie większe grono przyjaciółek przyszłej Panny Młodej, postanowiłam stworzyć dla Was przewodnik o tym, jak zamówić u nas idealny album na wieczór panieński.

Krok 1. Zastanówcie się, co wiecie o przyszłej Pannie Młodej?

Co lubi? Jaki styl? Jakie kolory? (pomocą w odpowiadaniu na te pytania może być np. zaproszenie na ślub, które dostałyście) A może ma jakieś hobby, może pracę, która ją charakteryzuje? 

Krok 2. A co z wieczorem panieńskim?

Czy będzie w jakimś stylu? Co będziecie robić? Może szykujecie szaloną sesję w stylu pin up lub imprezę w ogrodzie z elementami klimatu boho? Czy chcecie, żeby album był w pasującym klimacie? Jeśli tak, to postarajcie się go jak najlepiej zdefiniować.

Krok 3. Co ma znaleźć się w albumie?

Czy chcecie tam wkleić zdjęcia z imprezy, czyli wręczyć go już “po” jako wisienkę na torcie? Czy może ma być główną atrakcją samego wieczoru i chciałybyście go przygotować wcześniej? Czy możecie zebrać wasze “historyczne” zdjęcia z czasów liceum lub szalonych wakacji, gdy dopiero co się poznałyście? Wszystko to mogłoby się znaleźć w albumie, który byłby taka kroniką czasów panieńskich.

A może chcecie dopisać do albumu dobre rady, życzenia lub nawet ulubione przepisy na fit sałatki? Możemy przygotować coś na kształt poradnika dobrej gospodyni, z którym przyszła Panna Młoda pójdzie do męża.

Krok 4. Jaki macie budżet?

To pytanie ważne, ale nie najważniejsze, bo naszą ofertę jesteśmy w stanie dopasować do kwoty, którą dysponujecie. Proponuję jednak wcześniej ustalić po ile się składacie i jaka część z tego może zostać przeznaczona na album na wieczór panieński. Aby zorientować się w naszej ofercie cenowej- zajrzyjcie tutaj.

Jeśli już przeszłyście przez wszystkie te kroki- możecie pisać lub dzwonić i będziemy się z Wami umawiać na przygotowanie waszego jedynego i niepowtarzalnego albumu na wieczór panieński.

A jeśli potrzebujecie jakichś inspiracji, obejrzyjcie kilka naszych ostatnich realizacji:

Album na wieczór panieński w stylu pin-up:

Album na wieczór panieński “Sky is the limit”:

Album na wieczór panieński w wersji z bardzo kobiecej:

Niedawno pokazywałam jeszcze album na panieński w stylu boho, album z już wyklejonymi zdjęciamialbum crazy lub “Wielki Gatsby”, a tu jeszcze jeden pin-up.

To teraz wiecie już chyba wszystko. Nic tylko zamawiać:) A my czekamy po drugiej stronie skrzynki mailowej.

Posted by