Album na 18 urodziny dla chłopaka z krwi i kości

Wiecie jacy są teraz osiemnastolatkowie? Nie żadne tam lelum-polelum z grubych okularach i z pryszczami na twarzy. Jeśli grube okulary to z wyboru, jeśli pryszcze to do kosmetyczki i po pryszczach! Fryzjer, modny but, motocykle, muza, koncerty, podróże, wolność, pływające flamingi- tacy są dzisiaj Ci, którzy wchodzą w dorosłość. Do tego przystojni tacy (to pewnie ten fryzjer i kosmetyczka:), że przy przywitaniu chciałoby się dłużej potrzymać za rękę:)))

Dla takiego osiemnastolatka zamówiła u nas album pewna mama. Ale zamawiając od razu zaznaczyła, że nie wierzy, żeby prezent mógł się spodobać, bo to nie żaden sentymentalny typ ten Jej Syn, i że właściwie to będzie bardziej prezent dla niej. Ewentualnie z opcją, że jak już się “nawróci” i zacznie doceniać takie rodzinno-wspominkowe klimaty za jakieś 20 lat to może dostanie ksero albumu.

No i potem dostałam 250 zdjęć, dyplomów, wspominek, rysunków i opowieści, żeby te całość zmontować w całość.

Było to wyzwanie nie lada, a taki materiał rzadko się nam zdarza…

Szaleć z pokazywaniem nie mogę, bo nie mam stosownych uprawnień, także ze środeczka tylko namiastka.

Koniec tej historii jest taki, że najpierw dzwoni do mnie Mama i przez 3 minuty słyszę same komplementy (:)- lubimy to. Potem dostajemy cudny pisemny komentarz:

 “Album, który zamówiłam synowi z okazji wejścia w świat dorosłych właśnie dotarł i przerósł moje oczekiwania … Dziewczyny są mega kreatywne, dokładne i naprawdę profesjonalne w tym co robią.

Wszystko, co znalazło się w albumie z pokaźnej ilości przesłanego przeze mnie materiału, zostało odpowiednio pogrupowane i wspaniale ozdobione. Taki prezent nie zostanie zapomniany jak kolejny gadżet, zawsze można do niego wrócić…
Zastanawiam się w ogóle, czy zechcę oddać go synowi.

Dziewczyny róbta co chceta , bo robicie to super 
Polecam na każdą okazję . Pozdrawiam serdecznie całą ekipę i dziękuję!”

A na koniec jeszcze informację, że mama z synem będą się bić o album, bo żadne go nie chce oddać.

Jeśli też chcesz przeżywać takie emocje, to zamów u nas personalizowany album na osiemnastkę. Gwarantujemy bezcenne emocje!

Posted by