Każdy album ręcznie robiony to dla nas osobna historia

Przed Wielkanocą pracownia działa pełną parą. Pracujemy bardzo intensywnie, żeby jak najwięcej Waszych albumów poszło w świat i zdążyło w ten świąteczny czas ucieszyć Was i Waszych Kochanych.
Aż sama się zdziwiłam, zgrywając zdjęcia z karty aparatu, że w ciągu ostatnich dwóch tygodni było tych realizacji aż tak dużo! 

Czy jest jakiś temat na album urodzinowy lub inny, którego nie da się zilustrować?

Każdy album ręcznie robiony to dla nas osobna historia. Album dla podróżnika, album dla kucharza, album dla budowlańca, album dla tego, co kocha gitarę… ile żyć, ile pasji, tyle tematów na album handmade! I nie jest prawdą, że ktoś prowadzi nieciekawe i nudne życie, w którym nie ma czego wyłuskać jako temat albumu. Wystarczy, że lubi naleśniki, albo jest fanem Barcelony i już jest to doskonały motyw na jeden, a nawet na dwa albumy ręcznie robione! Można zamawiać w częściach 🙂

Dziewczyna z kijem i jej album handmade

Oto jedna z naszych realizacji z ostatniego czasu wykonana w temacie sportowym. Nieczęsto mamy okazję szykować album dla sportowca, ale w minionym czasie dwóch tygodni zdarzyło się to aż trzykrotnie!

Dziewczyny mają pierwszeństwo, więc zaczniemy od tego egzemplarza. To album na urodziny dla pani kapitan drużyny unihokeja, zamówionego jak mi się zdaje przez koleżanki z drużyny. Rozpoczynając realizację chyba nawet nie byłam w pełni świadoma, że taki sport istnieje, ale po przygotowaniu albumu, do którego zamawiałyśmy dedykowane elementy tekturowe, jestem już specjalistką od kijów i piłeczek z dziurami.

Poszłyśmy w ciemne kolory, żeby dopasować okładkę się do sportowego zdjęcia, a w środku kosmiczny fiolet, bo to musi być kosmiczna dziewczyna, skoro jest kapitanem drużyny. Pamiętajcie, że możemy dowolnie manipulować wzorami i kolorami, bo taką możliwość daje nam właśnie to, że każdy nasz egzemplarz to album ręcznie robiony od okładki aż po ostatnia kartkę! Dlatego nie ma dla nas rzeczy niemożliwych:)

A zamawiająca pani Adriana po otwarciu paczki napisała nam takiego maila: “dostałam właśnie album jestem zachwycona bardzo dziękuję tak sobie go wyobrażałam” 

Jak zamówić u nas wyjątkowy album handmade?

Pewnie zastanawiasz się, gdzie są te wszystkie album ręcznie robione, skoro w sklepie widać tylko parę konkretnych egzemplarzy? No i na pewno nie ma tam takiej pozycji jak “album urodzinowy dla kapitan unihokeja” hihi. Nic prostszego!

Jeśli chcesz zamówić swój własny album, to:

  1. przejrzyj naszą ofertę sklepową- może wpadnie Ci do głowy jakaś inspiracja,
  2. a może któryś z naszych albumów w sklepie mogłybyśmy spersonalizować na Twoje zamówienie?
  3. Jeśli nic Ci nie odpowiada i chce album ręcznie robiony od początku do końca według Twojego pomysłu- napisz do nas na  hello@heartmademoments.com. Na pewno pomożemy!

Posted by