Album ręcznie robiony jako prezent na ślub w wersji adventure

Ten album ręcznie robiony przygotowałyśmy na zlecenie Agaty na ślub Jej brata Łukasza. Agata jest dla Rupieciarni i jej rozwoju osobą bardzo szczególną, i niejedną już rzecz na Jej zlecenie wykonałyśmy (także skrzynię dla brata Łukasza w barwach Barcelony), zawsze więc wywalamy języki na brodę, żeby była jak najbardziej zadowolona.

Całe zlecenie było bardzo szerokie i obejmowało m.in. wykonanie takich rzeczy jak skrzynia na ślub, voucher na sesję zdjęciową czy album ślubny. Wszystko oczywiście ręcznie robione od początku do końca i dzięki temu jak najlepiej spasowane do tego, co kochają Państwo Młodzi. A Łukasz i Małgorzata są fanami aktywności wszelakiej: rowerów, wspinaczek górskich, biegów, sportu, świeżego powietrza i natury nieposkromionej.

Dzięki temu, że nasze albumy ręcznie robione powstają w naszej pracowni po długich konsultacjach z Wami- naszymi Klientami, jesteśmy w stanie wszystkie Wasze zachcianki połączyć w jeden album handmade

I powiem Wam, że to było absolutne bingo, bo zlecenie Agatki wpadło nam dokładnie w tym samym czasie, gdy na świat dzienny wyszła nowa kolekcja papierów od Mintay Papers. Nie przesadzę prawie, gdy powiem, że prawie się popłakałam z radości, że tak nam to wszystko idealnie spasowało. 

A Wy już dziś możecie sobie zamówić taki album w wersji adventure, wystarczy kliknąć tutaj ALBUM ŚLUBNY + ADVENTURE.

Posted by