co wklejać do albumów?

Mamy dla Ciebie trochę naszych inspiracji…

Najprostszą odpowiedzią na to, co wklejać do albumów są “wspomnienia”! Ale mylisz się, jeśli myślisz, że wspomnienia to tylko te wyjątkowe chwile związane z jakimiś uroczystościami. Też, ale nie tylko! Pomyśl o tym, jakim skarbem dla Twoich dzieci, a potem wnuków i kolejnych pokoleń byłby album ze “zwykłymi zdjęciami” podpisanymi jeszcze do tego Twoim pismem. Wiele bym dała, żeby mieć taki album po mojej babci, a Ty?

Zobacz nasze ręcznie robione albumy na zdjęcia i wspomnienia, jakie możesz w nich schować:

Zdjęcia rodzinne

Rodzina w swoim pięknie i naturalności, od święta i w codzienności- to wspaniały temat do fotografii! Świetne sesje rodzinne, ale także zwykłe momenty- to wszystko pomieszczą nasze albumy rodzinne.

Zdjęcie to nasza fota z sesji z Justyną Kaczmarz. Mówią, że wyglądamy jak Kelly Family. Jak myślisz?

dziecięce przygody

Zaczynamy od pierwszego ząbka i pierwszego spaceru, potem pierwsza wycieczka, pasowanie na przedszkolaka i ucznia, a zanim się obejrzymy jest już matura! Ten czas wypełniony zabawami w indian i w dom lub w dom indian, to wszystko tak szybko mija!

Fot. Justyna Kaczmarz. Na zdjęciu Tosia, Ola i Ada, moje spadkobierczynie.

historie miłosne

Historie spotkań, zakochań, ślubów, wspólnych przeżyć i podróży- to wszystko pomieszczą albumy ślubne ręcznie robione w naszej pracowni.

Na zdjęciu moi rodzice prawie 40 lat po ślubie ze zdjęciem z młodości. Ich historia jest także moją.

Fot. Justyna Kaczmarz

opowieści z podróży

Zdjęcia z wakacji, wyjazdów, urlopów, treków po górach i grzaniu tyłeczka na plaży w Darłowie, egzotyczne miejsca i wakacje u dziadków na wsi- te wszystkie fotografie zbierz w albumie wybierając na przykład po kilka lub zamawiając album tematyczny z okładką pasującą do tej konkretnej podróży.

Fot. Justyna Kaczmarz

na jaką jeszcze okazję można zamówić album?